Archiv akcí

Den dětí

V pátek 31. května 2024 proběhl v hasičském areálu na letišti Den dětí, letos pod názvem "Račte dál - začínáme". Pro dětské návštěvníky byla připravena celá řada zábavných aktivit jako skákací hrad, malování na obličej, splétání copánků nebo různé sportovní aktivity. Společně s dospělými mohli obdivovat obří nafukovací model planety Země a Měsíce, nebo shlédnout ukázky kriminalistické techniky, ZZS, pořádkové, dopravní a městské policie či hasičské techniky. Děkujeme všem organizacím, které se podílely na uspořádání celé akce.

Rybářské závody

V sobotu 25. 5. 2024 se v Lažínkách uskutečnily ve spolupráci s moravskobudějovickým pobočným spolkem Moravského rybářského svazu rybářské závody pro mládež do 15 let. Děkujeme organizátorům i všem zúčastněným.


Cyklistické dopoledne
Ve středu 15. 5. 2024 se na dopravním hřišti v Moravských Budějovicích uskutečnilo Cyklistické dopoledne pro žáky 2. ročníků ZŠ. Celkem jsme zde přivítali 69 dětí, které si vyzkoušely jízdu zručnosti s překážkami, byly poučeny o silničním provozu a dopravních značkách, zopakovaly si teorii jízdního kola a zahrály si několik her s touto tématikou.
Děkujeme všem zúčastněným, děvčatům z VZP za jejich podporu, zábavu a dárečky pro děti a především asistentům prevence kriminality Městské policie Moravské Budějovice MB p. Svobodovi a p. Tvrdému za jejich ochotu a perfektní spolupráci!Budíkovský skřivánek
3. ročníku soutěže v sólovém zpěvu se zúčastnilo 38 dětí z 10 škol našeho regionu. Zazněly písničky lidové, folkové, populární i rockové. Děkujeme všem soutěžícím za příjemně strávené odpoledne a návštěvníkům za hojnou účast.Upovídaný Budík
V Budíku se opět recitovalo. 18. 4. 2024 se uskutečnil 29. ročník recitační soutěže UPOVÍDANÝ BUDÍK. Deset škol poslalo svoje reprezentanty a padesátka recitátorů předvedla jistě svoje nejlepší výkony. Nejen pro recitátory, ale i pro všechny dospělé to bylo jistě velice příjemné a pohodové odpoledne. Milé zastavení v dnešní uspěchané době.Velikonoční tvoření
V pátek 22. 3. 2024 se v Budíku opět jarně tvořilo. I když nemoci nám omezily počet účastníků, neubralo to na chuti tvořit a dobré náladě. Děti si dokonce vyzkoušely i zdobení kraslic voskem.Tvoříme pro radost
V úterý 19. března 2024 vyzdobily děti z kroužku Tvoříme pro radost svými výrobky strom na nám. ČSA v Moravských Budějovicích.


Karneval 2024
DDM Budík připravil na neděli 7. ledna 2024 karnevalový program s kejklířem Čabikem.


 
Vánoční koncerty Rolničky
Tradiční vánoční koncerty pěveckého sboru Rolnička proběhly ve dnech 18. - 19. prosince 2023 ve velkém sále MKS Beseda. Jako hosté letos vystoupili poprvé "dospělí" sólisté Petr Szabó a Andrea Ošmerová, kteří svými hlasy pomohli Rolničce vytvořit slavnostní vánoční atmosféru všech představení.
 

Adventní tvoření

V pátek 8. 12. se v Budíku konalo tradiční Adventní tvoření. Dětská účast byla jako vždy převažující, ale měli jsme radost, že se zapojili i dospěláci. Pohodová akce za podpory VZP se nesla v klidném adventním duchu.Vánoční strom
V úterý 21. listopadu 2023 děti z kroužku Tvořivá dílna ozdobily na nám. ČSA v Moravských Budějovicích vánoční strom.

 
Kdo jsme my
V neděli 24. září 2023 se v Městském kulturním středisku Beseda uskutečnila akce KDO JSME MY. Jednalo se o programové pásmo o životě na Ukrajině spojené s ochutnávkou ukrajinské kuchyně.


Světový šampionát v mažoretkovém sportu
Poslední srpnový týden se konal v chorvatské Opatiji světový šampionát v mažoretkovém sportu, kterého se velmi úspěšně zúčastnily mažoretky z DDM Budík. Tým ve složení Tereza Štraufová, Karolína Rokoská, Eliška Maarová, Adéla Šťávová, Veronika Foltýnová a trenérka Jarmila Reháková vybojoval stříbrnou medalili v kategorii cvičení s praporem a páté místo v kategorii cvičení s hůlkou.


 
Příměstský tábor Akademie pro vyšetřovatele
Co je to DNA? Jak sejmout a podle čeho určit otisk prstu? Jak vypadá jednoduchá výzkumná práce v terénu a laboratoři? Co obnáší práce školeného vyšetřovatele? Na všechny tyto otázky dostaly odpověď děti, které se zúčastnily ve dnech 14. 8. - 18. 8. 2023 příměstského tábora Akademie pro vyšetřovatele.Letní tábor Peksův mlýn
Letošní tábor byl doslova magický, protože téma pro letošní rok bylo Kouzelnická škola na Peksáku. Jak už z názvu vyplývá, studenti byli rozděleni do školních kolejí, učili se kouzlit, hráli Famfrpál a míchali lektvary. A přestože počasí bylo jako na houpačce, myslíme, že si tábor všichni jeho účastníci pořádně užili.


 
Příměstský tábor 3
Mořští vlci a Žraloci. Děti rozdělené do dvou soutěžních týmů plnily po celý týden spoustu soutěžních úkolů s cílem odkrýt maximum polí na mapě vedoucí k odhalení místa, kde se nachází zmizelý kapitán Kulhavý Jack s pokladem patřícím námořníkům korábu Modré perly. Hledali všude - v parku, remízku, na koupališti, v nejvyšším patře moravskobudějovického sila, v restauraci Bowling Sport Bar, v jihlavském zábavním parku Robinson. K překvapení všech jej v pátek nalezli "doma". Z budíkovské základny totiž sledoval všechny jejich kroky a den po dni promýšlel, komu v pátek předá jeho zlatý poklad.

 
Příměstský tábor fotbalový
Již třetím rokem se konal tento sportovní tábor pro fotbalové nadšence. Letos s rekordní účastí 43 zúčastněných. Dopoledne bylo věnováno vždy fotbalovému tréninku a odpoledne většinou osvěžení na koupališti. I sebevětší fotbalový nadšenec a fanda nevydrží při teplotě 30 stupňů běhat celý den.
Poděkování patří všem vedoucím, kteří  dětem věnovali část svých prázdnin nebo dovolenou. Jiří Kvapil, Tomáš Kyzlink ml., Jonáš Šplíchal, Mateo Premar, Jiří Tržil ml.

 


Příměstský tábor výtvarný
V letošním roce s rekordní účastí 27 dětí. V průběhu týdne si děti namalovaly hrneček s talířkem, vykovaly hřebík a vyzkoušely si lukostřelbu. Došlo i na různou výtvarnou a rukodělnou činnost, ale v trochu menším rozsahu nežli jiné roky. I výtvarníci se potřebovali schladit ve vodách místního koupaliště. I tam však použili kreativitu při jízdě na tobogánu a skocích do vody. Vedoucí i děti si tábor opravdu užili.


 
Příměstský tábor Staň se knižním detektivem
Třetí červencový týden se 14 dětí převtělilo v knižní detektivy. V prostorách Městské knihovny v Moravských Budějovicích se odhalovaly záhady, luštily tajemné šifry, trochu se pátralo, ale hlavně bylo hodně zábavy.
 


Příměstský tábor 2
Na Příměstském táboře 2 jsme po společném seznámení formou her tradičně lovili táborová trička, která jsme využili hned v úterý na výletě do třebíčského Labyrintu. Ve středu jsme si stejně jako na prvním táboře zopakovali návštěvu požární stanice, kde jsme tentokrát byli svědky reálného výjezdu k zásahu. Čtvrteční den patřil sportovním a logickým aktivitám s paní Vendulou Havlíčkovou a v pátek jsme neváhali využít sluníčka a vody.
Příměstský tábor 1
Příměstský tábor 1 byl letos odstartován návštěvou požární stanice v Moravských Budějovicích, kde jsme se detailně seznámili s hasičskou technikou, a to jak teoreticky, tak i prakticky. V úterý jsme si vyrobili každý své táborové tričko, ať se na výletě dobře poznáme, a ve středu už jsme vyrazili do třebíčského zábavního parku Labyrint. Poslední dva dny jsme zaplnili soutěžemi a díky skvělému počasí i blbnutím na koupališti.
Triatlon 2023
V sobotu 1. 7. 2023 se na letním koupališti konal 34. ročník MORAVSKOBUDĚJOVICKÉHO TRIATLONU. Zázávodit si přišlo 36 dospělých, včetně dorostu, a 25 dětí, přičemž dětský závod byl tradičně veden jako Přebor mládeže Kraje Vysočina. Zúčastnilo se také 8 smíšených štafet, celkem jsme tedy přivítali 85 závodníků. Pořadatelé se snažili vytvořit co nejlepší podmínky pro podání slibných sportovních výkonů a tímto jim všem, a zejména sponzorům, patří velké poděkování.

Divadelní představení
V úterý 27. 6. 2023 se v sále DDM konalo divadelní představení ČERNÁ DÍRA aneb JAK ZASE VYHRÁL ZDRAVÝ ROZUM. Vystoupení v podání dětského divadelního dramaťáku Odpadkový koš pod vedením p. Dany Berkové byl diváky přijat opravdu vřele, a to zcela určitě proto, že děvčata předvedla naprosto fantastický výkon!
Hudební odpoledne
V pondělí 19. června v hotelu Opera v Jaroměřicích nad Rokytnou vystoupily děti z hudebních kroužků paní učitelky Šťastné. Početnému publiku z řad rodinných příslušníků představily, co se během školního roku naučily.Cyklistické dopoledne
Ve středu 14. 6. 2023 se na dětském dopravním hřišti v Moravských Budějovicích uskutečnilo Cyklistické dopoledne pro žáky 2. ročníků moravskobudějovických základních škol. Akce se zúčastnilo 37 žáků ze ZŠ TGM a 27 žáků ze ZŠ Havlíčkova. Všichni prošli teoretickou částí týkající se silničního kola, vyzkoušeli si jízdu zručnosti, zapojili se do simulovaného silničního provozu a zahráli si zábavné hry. Všem zúčastněným moc děkujeme!Soustředění modelářů a střelců
O víkendu od 9. do 11. června 2023 proběhlo soustředění současných i bývalých členů modelářského a střeleckého kroužku. Letní základna ve Zvolenovicích jim poskytla ideální podmínky k realizaci jejich zájmových aktivit a vzájemnému sdílení poznatků a zkušeností z praxe.
Dětský den
Za zábavou račte dál, tak zněl název akce ke Dni dětí, která se konala 1. června v areálu u hasičů „Na letišti“. Výzvu vyslyšelo přes 1000 návštěvníků, pro které byla připravena spousta aktivit, činností a zábavy. Největším lákadlem a výjimečnou atrakcí bylo přistání vojenského vrtulníku. Díky všem za báječnou akci.

Gymnastický dvojboj
V pondělí 29. 5. 2023 se v ZŠ Havlíčkova konal gymnastický dvojboj pod vedením p. Libuše Formanové a p. Dany Berkové. Celkem se dvojboje zúčastnilo 18 děvčat  a 1 chlapec. Závodníci se v první disciplíně rozdělovali dle věku do skupiny cvičící na lavičce, nízké kladině nebo kladině vysoké. Druhou disciplínou byla prostná. Všichni závodníci byli odměněni pamětním listem, ti, kteří dosáhli umístění, potom diplomem a malou sladkostí. Děkujeme všem za účast a především úžasné výkony!

Rybářské závody
V sobotu 27. 5. 2023 uspořádal Moravský rybářský svaz ve spolupráci s DDM Budík rybářské závody, které se uskutečnily na Mastníku v Moravských Budějovicích. Závodů se účastnilo celkem 13 jednotlivců, pro které byly připraveny hodnotné ceny včetně pohárů. Největší rybou v letošním roce byl lín měřící 32 cm. Děkujeme všem zúčastněným a zejména Moravskému rybářskému svazu za tuto krásnou tradici.

 
Výlet do Jindřichova Hradce
V sobotu 20. května 2023 jsme byli s moravskobudějovickými Ukrajinci na výletě v Jindřichově Hradci. Počasí, nálada a zážitky byly skvělé.


 

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Mažoretky DDM Budík ve složení Foltýnová Veronika, Maarová Eliška, Rokoská Karolína, Šťávová Adéla a Štraufová Tereza  vybojovaly v neděli 14. května 2023 na Mistrovství ČR v Radotíně 1. místo.
Den matek
V neděli 14. května vystoupilo 30 dětí z pěveckého sboru Rolnička ve velkém sále MKS Beseda na oslavě Dne matek. Písničkou poděkovaly maminkám za jejich obětavou práci a za svůj výkon sklidily zasloužený potlesk publika.


 

Budíkovský skřivánek
Druhý ročník soutěže v sólovém zpěvu proběhl v úterý 9. května. O téměř tříhodinovou hudební podívanou se postaralo 34 zpěvaček a zpěváků z 8 škol našeho regionu. Předvedli publiku a porotě to nejlepší, co umí, a jejich výkony na pódiu nenechaly nikoho na pochybách, že tito budoucí adepti sólového zpěvu to myslí se zpěvem vážně. Všichni v sále jsme vnímali cit, čistotu, výraz, radost i smutek v jejich písničkách v různé kvalitě, intenzitě a obměnách. Bylo to příjemně strávené odpoledne. Publikum, organizátoři i porota děkují za nevšední zážitek a těší se na třetí ročník.....Upovídaný Budík
Recitační soutěž pro děti z 1. stupně základních škol. Ročníky nepočítáme, ale letos rekordní účast. Celkem 56 recitátorů z 9 základních škol z Moravských Budějovic a okolí. V letošním ročníku rozhodovala standardně porota odborná a staronově i porota dětská. Obě to měly opravdu náročné. Úroveň byla  vysoká a děti podávaly neskutečné výkony. Věříme, že všichni přítomní prožili příjemné odpoledne plné dětské recitace.


Akvarelové malování
V pátek 14. 4. 2023 se v Budíku uskutečnila další Ukrajinská kavárna. Tentokrát s uměleckým zaměřením. Paní učitelka Eva Nesibová si připravila úžasný program. Akvarelové malování. Pod jejím vedením si mohli zájemci o malování vyzkoušet, co umí barvy a voda a vytvořili si krásné jarní obrázky. Tímton patří paní učitelce velký dík.


 

Volejbalové dopoledne
Ve čtvrtek 6. dubna 2023  prožila děvčata z volejbalových kroužků ZŠ TGM a DDM Budík  dopoledne plné volejbalu.V přátelské atmosféře si zahrála zápas a vyzkoušela různé volejbalové činnosti.


Ukrajinské tvoření
31. března a 6. dubna se v Budíku odehrály další díly "Ukrajinské kavárny". Děti si nechaly namalovat na obličeje obrázky z nabídky paní Kubové, která vykouzlila i motivy na přání dle vlastní fantazie malých zákazníků. Maminky a babičky se svěřily do péče odbornice na dekorativní kosmetiku. Na Velikonoce jsme barvili a zdobili spoustu vajíček, vyráběli krásné zajíčky z korálků a po vynaložené námaze jsme na závěr zakousli chutnou vajíčkovou tlačenkou.

 
Velikonoční tvoření
V pátek 24. 3. 2023 se v DDM Budík uskutečnilo první VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ. Všichni účastníci prožili pohodové odpoledne v tvůrčí atmosféře.


Minikarneval
Ve středu 22. března 2023 proběhl minikarneval devčat z kroužku TANCUJEME PRO RADOST.

Karneval na ledě
V pátek 17. 3. 2023 se v rámci kroužku BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA  konal KARNEVAL NA LEDĚ. I v malém počtu z důvodu nemocí si jej všechny masky moc užily.Lyžování pro děti a rodiče s dětmi
Tentokrát ne lyžařský tábor, ale jednodenní lyžování pro naše a ukrajinské zájemce o tento krásný zimní sport. V úterý 21. 2. 2023 jsme si užili opravdu krásný  den na Čeřínku.


Ukrajinské odpoledne
V pátek odpoledne 17. 2. 2023 se v Budíku konala druhá „Ukrajinská kavárna“. Ke společnému popovídání, tvoření a hraní se sešly maminky a děti z Ukrajiny, které jsou ubytované v Moravských Budějovicích a Jaroměřicích nad Rokytnou.Dětský karneval
V neděli 8. ledna 2023 proběhl v sále DDM tradiční dětský karneval. Letos si ho užilo téměř 100 dětí v doprovodu 80 dospělých. Úsměvy ve tvářích dětí byly tou největší odměnou rodičům a všem organizátorům. Děkujeme Šimonovi Pečenkovi a jeho kolegovi Pepovi za 2 hodiny skvělé zábavy, písniček a soutěží.


Okresní kolo přeboru škol v šachu
V úterý 20. 12. 2022 proběhlo v třebíčském DDM šachové klání družstev žáků základních škol. V kategorii žáků 6. - 9. tříd obsadili naši šachisté Lucie a Markéta Šťávovy, David Honsa a Le Bao Nam krásné 3. místo z celkového počtu 12 základních škol třebíčského okresu. Děkujeme jim za skvělou reprezentaci naší školy a přejeme mnoho úspěchů v dalších šachových utkáních.

 


 

Vánoční koncerty
V předvánočním čase si pro vás děti z pěveckého sboru Rolnička pod vedením Jiřího Tržila a mladí divadelníci Dany Berkové připravili vánoční koncerty, které probíhaly od 19. do 21. 12. 2022. Děkujeme všem účastníkům a oběma vedoucím za tento milý zážitek, který přinesl krásnou vánoční atmosféru. Dále děkujeme všem návštěvníkům za to, že si v předvánočním shonu našli čas nás podpořit.
Rybářské závody

V sobotu 27. 5. 2023 uspořádal Moravský rybářský svaz ve spolupráci s DDM Budík rybářské závody, které se uskutečnily na Mastníku v Moravských Budějovicích. Závodů se účastnilo celkem 13 jednotlivců, pro které byly připraveny hodnotné ceny včetně pohárů. Největší rybou v letošním roce byl lín měřící 32 cm. Děkujeme všem zúčastněným a zejména Moravskému rybářskému svazu za tuto krásnou tradici.Více zde: https://ddmmoravskebudejovice.webnode.cz/aktualni-deni-v-krouzcich/

Gymnastický dvojboj

V pondělí 29. 5. 2023 se v ZŠ Havlíčkova konal gymnastický dvojboj pod vedením p. Libuše Formanové a p. Dany Berkové. Celkem se dvojboje zúčastnilo 18 děvčat  a 1 chlapec. Závodníci se v první disciplíně rozdělovali dle věku do skupiny cvičící na lavičce, nízké kladině nebo kladině vysoké. Druhou disciplínou byla prostná. Všichni závodníci byli odměněni pamětním listem, ti, kteří dosáhli umístění, potom diplomem a malou sladkostí. Děkujeme všem za účast a především úžasné výkony!Více zde: https://ddmmoravskebudejovice.webnode.cz/aktualni-deni-v-krouzcich/

Gymnastický dvojboj

V pondělí 29. 5. 2023 se v ZŠ Havlíčkova konal gymnastický dvojboj pod vedením p. Libuše Formanové a p. Dany Berkové. Celkem se dvojboje zúčastnilo 18 děvčat  a 1 chlapec. Závodníci se v první disciplíně rozdělovali dle věku do skupiny cvičící na lavičce, nízké kladině nebo kladině vysoké. Druhou disciplínou byla prostná. Všichni závodníci byli odměněni pamětním listem, ti, kteří dosáhli umístění, potom diplomem a malou sladkostí. Děkujeme všem za účast a především úžasné výkony!Více zde: https://ddmmoravskebudejovice.webnode.cz/aktualni-deni-v-krouzcich/

Gymnastický dvojboj

V pondělí 29. 5. 2023 se v ZŠ Havlíčkova konal gymnastický dvojboj pod vedením p. Libuše Formanové a p. Dany Berkové. Celkem se dvojboje zúčastnilo 18 děvčat  a 1 chlapec. Závodníci se v první disciplíně rozdělovali dle věku do skupiny cvičící na lavičce, nízké kladině nebo kladině vysoké. Druhou disciplínou byla prostná. Všichni závodníci byli odměněni pamětním listem, ti, kteří dosáhli umístění, potom diplomem a malou sladkostí. Děkujeme všem za účast a především úžasné výkony!Více zde: https://ddmmoravskebudejovice.webnode.cz/aktualni-deni-v-krouzcich/

Gymnastický dvojboj

V pondělí 29. 5. 2023 se v ZŠ Havlíčkova konal gymnastický dvojboj pod vedením p. Libuše Formanové a p. Dany Berkové. Celkem se dvojboje zúčastnilo 18 děvčat  a 1 chlapec. Závodníci se v první disciplíně rozdělovali dle věku do skupiny cvičící na lavičce, nízké kladině nebo kladině vysoké. Druhou disciplínou byla prostná. Všichni závodníci byli odměněni pamětním listem, ti, kteří dosáhli umístění, potom diplomem a malou sladkostí. Děkujeme všem za účast a především úžasné výkony!Více zde: https://ddmmoravskebudejovice.webnode.cz/aktualni-deni-v-krouzcich/

Gymnastický dvojboj

V pondělí 29. 5. 2023 se v ZŠ Havlíčkova konal gymnastický dvojboj pod vedením p. Libuše Formanové a p. Dany Berkové. Celkem se dvojboje zúčastnilo 18 děvčat  a 1 chlapec. Závodníci se v první disciplíně rozdělovali dle věku do skupiny cvičící na lavičce, nízké kladině nebo kladině vysoké. Druhou disciplínou byla prostná. Všichni závodníci byli odměněni pamětním listem, ti, kteří dosáhli umístění, potom diplomem a malou sladkostí. Děkujeme všem za účast a především úžasné výkony!Více zde: https://ddmmoravskebudejovice.webnode.cz/aktualni-deni-v-krouzcich/

Gymnastický dvojboj

V pondělí 29. 5. 2023 se v ZŠ Havlíčkova konal gymnastický dvojboj pod vedením p. Libuše Formanové a p. Dany Berkové. Celkem se dvojboje zúčastnilo 18 děvčat  a 1 chlapec. Závodníci se v první disciplíně rozdělovali dle věku do skupiny cvičící na lavičce, nízké kladině nebo kladině vysoké. Druhou disciplínou byla prostná. Všichni závodníci byli odměněni pamětním listem, ti, kteří dosáhli umístění, potom diplomem a malou sladkostí. Děkujeme všem za účast a především úžasné výkony!Více zde: https://ddmmoravskebudejovice.webnode.cz/aktualni-deni-v-krouzcich/

Gymnastický dvojboj

V pondělí 29. 5. 2023 se v ZŠ Havlíčkova konal gymnastický dvojboj pod vedením p. Libuše Formanové a p. Dany Berkové. Celkem se dvojboje zúčastnilo 18 děvčat  a 1 chlapec. Závodníci se v první disciplíně rozdělovali dle věku do skupiny cvičící na lavičce, nízké kladině nebo kladině vysoké. Druhou disciplínou byla prostná. Všichni závodníci byli odměněni pamětním listem, ti, kteří dosáhli umístění, potom diplomem a malou sladkostí. Děkujeme všem za účast a především úžasné výkony!Více zde: https://ddmmoravskebudejovice.webnode.cz/aktualni-deni-v-krouzcich/

Gymnastický dvojboj

V pondělí 29. 5. 2023 se v ZŠ Havlíčkova konal gymnastický dvojboj pod vedením p. Libuše Formanové a p. Dany Berkové. Celkem se dvojboje zúčastnilo 18 děvčat  a 1 chlapec. Závodníci se v první disciplíně rozdělovali dle věku do skupiny cvičící na lavičce, nízké kladině nebo kladině vysoké. Druhou disciplínou byla prostná. Všichni závodníci byli odměněni pamětním listem, ti, kteří dosáhli umístění, potom diplomem a malou sladkostí. Děkujeme všem za účast a především úžasné výkony!Více zde: https://ddmmoravskebudejovice.webnode.cz/aktualni-deni-v-krouzcich/

Gymnastický dvojboj

V pondělí 29. 5. 2023 se v ZŠ Havlíčkova konal gymnastický dvojboj pod vedením p. Libuše Formanové a p. Dany Berkové. Celkem se dvojboje zúčastnilo 18 děvčat  a 1 chlapec. Závodníci se v první disciplíně rozdělovali dle věku do skupiny cvičící na lavičce, nízké kladině nebo kladině vysoké. Druhou disciplínou byla prostná. Všichni závodníci byli odměněni pamětním listem, ti, kteří dosáhli umístění, potom diplomem a malou sladkostí. Děkujeme všem za účast a především úžasné výkony!Více zde: https://ddmmoravskebudejovice.webnode.cz/aktualni-deni-v-krouzcich/

Gymnastický dvojboj

V pondělí 29. 5. 2023 se v ZŠ Havlíčkova konal gymnastický dvojboj pod vedením p. Libuše Formanové a p. Dany Berkové. Celkem se dvojboje zúčastnilo 18 děvčat  a 1 chlapec. Závodníci se v první disciplíně rozdělovali dle věku do skupiny cvičící na lavičce, nízké kladině nebo kladině vysoké. Druhou disciplínou byla prostná. Všichni závodníci byli odměněni pamětním listem, ti, kteří dosáhli umístění, potom diplomem a malou sladkostí. Děkujeme všem za účast a především úžasné výkony!Více zde: https://ddmmoravskebudejovice.webnode.cz/aktualni-deni-v-krouzcich/

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.